Aktualnosci
Aktualnosci

JAK DOKŁADAMY SIĘ DO SUKCESÓW NASZYCH KLIENTÓW?

UdostępnijEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this page

Miło nam przekazać informację, że Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił wyniki corocznego Rankingu Miast, w których najszybciej wydawane są decyzje o warunkach zabudowy oraz pozwolenia na budowę (więcej o konkursie). Na podium znalazły się miasta: Szczecin, Łódź oraz Kielce. Dla wszystkich tych miast wykonywaliśmy usługi w zakresie doradztwa GIS a także tworzenia baz danych i analiz z zakresu wsparcia procesów inwestycyjnych: 

  • W latach 2006-2011 świadczyliśmy usługi doradztwa strategicznego dot. wdrażania Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Urzędzie Miasta Kielce, w tym w szczególności w zakresie wsparcia procesu inwestycyjnego w mieście obejmującego in. wydawanie decyzji lokalizacyjnych i pozwoleń na budowę (więcej) . 
  • W 2015 roku opracowaliśmy bazę danych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta Szczecin będącą podstawowym zasobem informacyjnym dla wydawania decyzji lokalizacyjnych (więcej informacji)
  • W 2012 roku wykonaliśmy dla miasta Łódź złożoną analizę przestrzenna na potrzeby „Studium lokalizacji obiektów wysokościowych kształtujących sylwetkę Łodzi” (więcej informacji)

Jesteśmy dumni z tego, że razem z władzami ww. miast, pracownikami urzędów oraz innymi firmami  możemy przyczynić się do tworzenia rezultatów, które w realny i mierzalny sposób wpływają na jakość życia i rozwój gospodarczy miast.