CENTRUM SZKOLENIOWE 24GIS

UdostępnijEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this page

24GIS rozszerza swoją ofertę o organizację cyklicznych szkoleń otwartych z zakresu GIS. Obecnie dostępny jest czterodniowy kurs: „ArcGIS w planowaniu przestrzennym”. Pierwsze szkolenia odbędą się w Warszawie w dniach 06-09.06.2011 oraz 12-15.07.2011.

Celem kursu jest przygotowanie planistów przestrzennych i urbanistów do pracy w środowisku GIS. Program szkolenia powstał na bazie kilku lat doświadczeń w prowadzeniu szkoleń dedykowanych dla planistów przestrzennych i urbanistów m.in. z Biura Planowania Przestrzennego UM Kielce, UM Bełchatów, UM Opole, Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa. Konsultacji przy jego tworzeniu udzielili czyni urbaniści z redakcji urbanistyka.info. Ponadto szkolenie rekomendowane jest przez Akademię GIS tworzoną przez katowicki oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w środowisku ArcGIS 10, z użyciem polskich danych. Zaletami szkoleń organizowanych przez 24GIS są małe, pięcioosobowe grupy oraz doświadczenie trenerów w pracy z planistami i urbanistami.